کنکور

45

مرحوم فروزانفر در زمان دانشجویی یادداشتی بر در اتاقش نصب کرده بود و روی آن نوشته بود از پذیرفتن دوستان به جز در تعطیلات آخر هفته معذورم. با نصب این یادداشت روی در اتاقش به دوستاش نشان داده بود که کسب علم و دانش به هم صحبتی با دوستان ارجح است. او تنها موقعی می توانست دوستانش را ببیند که از درس فارغ شده بود.

البته این را باید در نظر داشت که در نظرگرفتن تفریح هرچند کوتاه مدت در بین فصول درس خواندن , امری ضروری است و عدم رعایت این موضوع باعث می شود که به سرنوشت علی کنکوری دچار شویم.

آن طور که می گویند، علی کنکوری درسال های 1330 تا 1350 در کنکورها شرکت می کرد بی آنکه نتیجه ای بگیرد. اما هیچگاه امیدش را از دست نداد و بالاخره در کنکور قبول شد.

افرادی که در زندگی انرژی و انگیزه دارند بهتر و بیشتر کار می کنند و از هر لحظه زندگیشان لذت می برند.پس بهتر است که تلفیقی از انرژی , انگیزه , زمان و برنامه داشتن برای دروس کنکور را در نظر بگیریم تا به امید خدا از این گردنه زندگی , با موفقیت و کامیابی عبور کنیم…. .

برای کلیه داوطلبین عزیز , آرزوی موفقیت , سلامت و بهروزی را داریم…..

البته این را هم در نظر داشته باشید که همه چیز کنکور نیست….هستند دانش آموزانی که در کنکور در رشته دلخواه قبول نشده اند ولی در موضوعی خاص مهارت دانش داشته اند و با از استفاده از همین مهارتشان به آرزوهای بزرگشان دست یافته اند….

در ذیل , مجموعه سوالات جامع و مفید از همه رشته ها همراه با پاسخ های کاملا” تشریحی آورده شده است….

*مجموعه سوال های جامع و مفید: ( به نقل از سایت قلم چی Konkur.in)

*مجموعه , و جمع بندی زیست پایه – 340 سوال تستی با پاسخ تشریحی :


*جمع بندی شیمی پایه – 350 سوال تستی با پاسخ تشریحی:


*جمع بندی فیزیک پایه-350سوال تستی با پاسخ تشریحی:


*جمع بندی زیست دهم – 210 سوال تستی با پاسخ تشریحی:


*جمع بندی شیمی پایه- سال دوازدهم- تجربی و ریاضی – 330سوال تستی با پاسخ تشریحی:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *